İçeriğe geç

Netix IT

Netix Bilişim Teknolojileri LTD, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosu ile inovatif ve güncel teknolojileri kullanarak kurumsal çözümler sunmaktadır.

Finans, Üretim,Enerji ,Kamu ve Hizmet sektörleri başta olmak üzere Entegrasyon ve Mobil uygulamalarla kurum ve kuruluşlara platform bağımsız çözümler sunan Netix , uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri Amerika ve Türkiye başta olmak üzere global pazara taşımayı hedeflemektedir.

Firmamız, İstanbul, Elazığ ve Amerika ‘daki ofislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.Tamamı yazılım ve bilgisayar mühendislerinden oluşan teknik kadrosuyla birlikte, Kosgeb ve Teknokent desteğiyle AR-GE ve İnovasyon faaliyetleri üzerine proje geliştirmektedir. (Danışman: Muhammet Baykara)

Netix IT, Fırat Teknokent ve İstanbul’daki ofislerinde yazılım çözümleri üretmektedir. Aşağıda farklı sektörler için üretilen bazı çözümler açıklanmaktadır.

netix-bilisim-elazig
Sektörel Bazlı Çözümler:

NetEnerji

Netix Bilişim Teknolojileri başta enerji olmak üzere, iletim, dağıtım, takip konularında anahtar teslim telemetri uygulamaları ve projelere özel entegrasyonlar gerçekleştirmektedir.

Geliştirmekte olduğumuz Telemetri uygulaması esnek yapısı ve kolay kullanımı ile sahadaki tüm cihazlarınızı takip etmenize ve yönetmenize olanak verir.

Bu ürünlerin temel başlıkları aşağıdaki gibidir.

Telemetri : Uzaktan sayaç okuma ve kontrol sistemi

Kompanzasyon : Durum izleme ve yönetim sistemi

Trafo : Enerji nakil dağıtım hatları, trafo ve panoları izleme ve yönetim sistemi

Yeşil Enerji: Güneş enerjisinden veya rüzgar enerjisinden elde edilen elektriği detaylı olarak izlemenizi ve analiz etmenizi sağlar.

Arıza tespit : Elektrik sistemlerindeki her türlü arızanın tespiti ve anında bildirimini sağlar.

Harita: Tüm enerji ürünlerinin harita destekli şekilde gösterimini ve yönetilmesini sağlar.

NetFinans

Finans kurumlarına özel yazılım çözümleri

Bankalar arası veya banka içi yazılım iş süreçleri ile ilgili entagrasyon çözümleri

Kurumsal ve bireysel bankacılık uygulamaları

NetKurumsal

Netix Bilişim Teknolojileri kurumunuz için sadece paket değil kurumunuza göre hazırlanmış ve özelleştirilmiş yazılımlar sunmaktadır. Bu sayede kurumunuza hem katma değer katıp hem de maliyetlerinizi düşürmeniz mümkün olacaktır.

Bunun dışında kurum içinde geliştirilen veya tedarikçi yoluyla alınmış projelerinize de yönetim ve danışmanlık hizmeti vererek proje kalitesini ve katma değerini arttırmayı hedefliyoruz.

DYS: Elektronik döküman yönetim sistemi

Portal: Microsoft Sharepoint ile kurumsal portal çözümleri

CRM: Microsoft Dynamics CRM ile kurumsal müşteri ilişkileri yönetimi

eAssist: Müşteri ilişkileri servis ve aktivite yönetimi

Dış Kaynak Kullanımı: Proje bazlı profesyonel personel tahsisi ile çalışma

NetMobil

Çağımızda kurumlar için müşteri hedef kitlesine ulaşmadaki en kolay yol mobil çözümlerden geçmektedir. Buna istinaden kurumunuza özel web tanıtım uygulamanız veya saha ekiplerine ait iş süreçlerini içeren mobil uygulamaları geliştirmek kaçınılmaz olmaktadır. Netix Bilişim Teknolojileri olarak ihtiyacınız olan mobil uygulamalarınızın tasarım ve yazılımlarının tümünü geliştiriyoruz ve canlı ortamda uygulanmasına yardımcı oluyoruz.

Tüm mobil platformlarda çalışabilecek uygulamalar

Kurum içi ve müşteriye dönük uygulamalar

Reklam ve pazarlama faaliyetlerinde kullanmak için geliştirilen uygulamalar