İçeriğe geç

Bilgisayar Bilimlerine Giriş Dersi Ödev-13

Bilgisayar Bilimlerine Giriş Dersi Ödev-13

mbaykara@firat.edu.tr adresine word/pdf belgesi olarak iletilmelidir. Dokuman benzerliğine dikkat edilmelidir. 06.11.2022 23:59’a kadar gönderilmelidir. İnternet kaynakları kopyala yapıştır yapılmadan kullanılmalıdır. Yararlanılan her tür yapı, kaynaklar kısmında ödev sonunda verilmelidir.

1-Back-end ne demektir? Back-end dilleri ile ilgili kısa bir araştırma yapınız. En fazla kullanılan back-end dilleri hangileridir?

2-Front-end ne demektir? Front-end dilleri ile ilgili kısa bir araştırma yapınız. En fazla kullanılan Front-end dilleri hangileridir?

3-Meslek yaşantınızda hangi dilleri kullanabileceğinizi öngörüyorsunuz? Nedeni ile birlikte açıklayınız.

NOT: Derslerdeki ve ofis saatindeki geri bildirimlerden ödevlerin tekrar istendiği, ödev verilmediğinde çalışmaların azaldığı da görülmüştür. Bu sebeple verilen ödevleri not edip mümkünse zamanında göndermek önemlidir. Derste de vurgulandığı gibi zamanı düşünmeden çalışmanıza odaklı olarak araştırmalarınızı yapmaya bakmanız faydanızadır. Zamanında yetiştirilemeyen ödevler Finalden bir önceki hafta olan mazeret haftasında tekrar gönderilebilecektir.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 4 = 6