İçeriğe geç

Final Notları Hakkında Önemli Duyuru

Kıymetli öğrencilerimiz Merhaba!

Final sınav notlarımızı OBS üzerinden ilan ettim. Çok sayıda mail aldım. Genel bir açıklama yapmak istiyorum. Final sınavı alışılagelmiş sınav tarzının dışında, nispeten zor bir sınavdı ve sınav binary logic mantığında okundu. Sınav notuna takılmayın. Araya aracılar sokmaya çalışmayın. Referansınız kendiniz olun. Referansınız yaptıklarınız olsun.

Bütünlemeye gelince. Eğer içinizden birileri yüzünden çalışma yükümüz artmazsa (!) yeni kolay sorular hazırlayabileceğim. Bu da çok rahat bir şekilde bütünlemeyi geçireceğiniz anlamına gelir. Ama çalışma yükümüz artarsa finalin ya da önceki zor sınavların sorularının havuzdan gelme olasılığı artabilir.

Nispeten zor olduğunu söylediğim bu sınavda geçenler tarzımızı, derslerimizi ve verilenleri en iyi süzenler olarak tüm mesleki kariyerleri için ders ötesinde makale ve proje bazlı birlikte çalışmak için hazırlıklarına hız verebilirler 🙂

Lütfen bütünlemeye kadar  çalışma yükümüzü arttıracak bir hamle yapmayınız. Seviliyorsunuz gençler. Hepinize sevgiler selamlar.

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 2 =