İçeriğe geç

Net Akademi Eğitimleri İçin Başvurular Devam Ediyor

Net Akademi lansmanı ile başladığımız eğitim serüveninde bilgisayar ve yazılım mühendisi adaylarına sektörün ihtiyaç duyduğu popüler konularda eğitimler vermeye devam ediyoruz.

Net Akademi Nedir?

Net Akademi, bilişim ve yazılım teknolojilerinde uzman düzeyde bilgi birikimine sahip profesyonel eğitim kadrosu ile inovatif ve güncel konularda uygulamalı eğitimler sunan bir oluşumdur. 2012 yılından beri bölgesinde, alanında lider bir kuruluş olan Net Akademi, eğitimlerine  Netix Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ. arge merkezinde devam etmektedir. Gerek bireysel gerekse kurum ve kuruluşlara eğitim çözümleri sunan Net Akademi bölgesindeki potansiyeli, global pazara ulaştırabilmek için özgün eğitimlerini sürdürmektedir.

Net Akademi eğitimleri, teknoloji firmaları ile iç içe, teknoloji transfer ofisinde uygulamalı olarak ve uzman eğitmen ile katılımcılar arasında birebir iletişim kurularak gerçekleştirilir.

Net Akademi, geleceğini yazılım/bilişim alanında planlayan kişilerin kariyer hedeflerinde onlara yardımcı olmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

  • Ülkemizde bilgi teknolojileri ve yazılıma dayalı eğitim çözümleri sunmak ve bu eğitimler ile uluslararası pazarda rekabet edebilir nitelikteki insan kaynağını sağlamak.

Misyonumuz

  • Güncel içerikli, fayda ve gelecek odaklı doğru eğitimleri sunmak, eğitim kalitesini ve katılımcı memnuniyetini sürekli artıracak, verimli ve rekabetçi çözümler üretmek.

Eğitimler Nerede?

Eğitimler Fırat Teknokent arge inovasyon binasındaki eğitim ofisimizde verilmektedir.

Neden Katılmalıyım?

Yazılım sektöründe çalışmak istiyorum ama nereden başlamalıyım? Kodlama bilgim çok zayıf kendimi nasıl geliştirebilirim? Sektörün beklentileri o kadar yüksek ki başarılı olmak için ne yapmalıyım? gibi soruları kendinize sıklıkla soruyor ve bir başlangıç noktası arıyorsanız mutlaka ücretsiz workshop ve diğer eğitimlere katılarak kendinizi keşfetmelisiniz.

Kimler Katılmalı?

Eğitimlerimiz özellikle Mühendislik ve Teknoloji Fakülteleri öğrencilerine yarar sağlayacaktır. İlgili Fakültelerde öğrenim görüyorsanız ve özellikle de 1 ya da 2. sınıftaysanız kariyer planınızı bizimle geliştirebilirsiniz. Eğitimlere bireysel olarak ya da yakın arkadaş çevrenizle katılım sağlayabilirsiniz.

 

Tarih:Genel

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

73 − = 66